Надомна работа без посредник.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Надомна работа без посредник.

Как да започнете надомна работа без посредник? Допълнителни доходи и бизнес от къщи, с помощта на готови ръководства за незабавно стартиране. Самостоятелна работа като самонаето лице - целият доход остава за Вас, без посредник. Възползвайте се още сега!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Cacharel Catch… Me women EDT 80 мл - Дамски парфюм.

Go down 
АвторСъобщение
Хорино-2
Гост




парфюм - Cacharel Catch… Me women EDT 80 мл - Дамски парфюм.  Empty
ПисанеЗаглавие: Cacharel Catch… Me women EDT 80 мл - Дамски парфюм.    парфюм - Cacharel Catch… Me women EDT 80 мл - Дамски парфюм.  EmptyПет 26 Дек 2014, 16:59

парфюм - Cacharel Catch… Me women EDT 80 мл - Дамски парфюм.  Proxy?url=http%3A%2F%2F3.bp.blogspot.com%2F-9CTmwKydfU4%2FVJ0jLjDgtaI%2FAAAAAAAAFP0%2FEGa98Y69LCg%2Fs1600%2FCacharel%252BCatch%25E2%2580%25A6%252BMe%252Bwomen%252BEDT%252B80%252Bml%252Bdamski%252Bparfum
Този дамски парфюм Catch... me е лансиран от Cacharel през 2012 година. За да бъде в духа на зимните нощи и празници, Cacharel въведе аромата Catch...Me, създаден от парфюмериста Dominique Ropion. Игрив и смел аромат, той символизира една нощта фея, тичаща из градината и търсеща кого да съблазни.

Главни нотки:

  • мандарина,
  • пети грайн - етерично масло от горчив портокал.

Сърдечни нотки:

  • марокански жасмин,
  • портокалов цвят.

Основни нотки:

  • бадемово мляко,
  • кехлибар,
  • дървесни нотки.

Парфюмът Catch... me е цветен, плодов аромат с нотки на мандарина, жасмин, портокалов цвят, бадем. Има ефектният, закачлив дизайн на флакона, който е по проект на Patrick Veillet.  Като магия Catch... Me е едно младко предизвикателство, жив, самонадеян аромат. Предлага се в размер от 80 мл. За въпроси и поръчки (Отдел Продажби): 0887/751-888, parfiumbg.com[at]abv.bg
Върнете се в началото Go down
 
Cacharel Catch… Me women EDT 80 мл - Дамски парфюм.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Cacharel Noa Fleur for women EDT 100 мл - Дамски парфюм.
» Cacharel Scarlet for women EDT 80 ml - Дамски парфюм.
» Cacharel Noa for women EDT 100 мл - Парфюм за жени.
» Cacharel Noa Perle for women EDP 100 мл - Парфюм за жени.
» Chanel No 5 for women EDP 100 мл - Дамски парфюм.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Надомна работа без посредник. :: Качествена парфюмерия и козметика :: Дамски парфюми-
Идете на:  
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии