Надомна работа без посредник.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Надомна работа без посредник.

Как да започнете надомна работа без посредник? Допълнителни доходи и бизнес от къщи, с помощта на готови ръководства за незабавно стартиране. Самостоятелна работа като самонаето лице - целият доход остава за Вас, без посредник. Възползвайте се още сега!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Chanel Allure Sport men EDT 100 мл - Тестер на парфюм за мъже

Go down 
АвторСъобщение
Ка-Ел1
Гост




 - Chanel Allure Sport men EDT 100 мл - Тестер на парфюм за мъже Empty
ПисанеЗаглавие: Chanel Allure Sport men EDT 100 мл - Тестер на парфюм за мъже    - Chanel Allure Sport men EDT 100 мл - Тестер на парфюм за мъже EmptyСря 19 Ное 2014, 17:50

 - Chanel Allure Sport men EDT 100 мл - Тестер на парфюм за мъже Chanel%2BAllure%2BSport%2BEDT%2B100%2Bmen%2Btester%2Bna%2Bmajki%2Bparfum
В този тестер с мъжки парфюм Allure Sport ще намерите динамичен и чувствен аромат, създаден специално за съвременния, спортен, динамичен мъж - дава образ на мъжката привлекателност, рисува нови, модерни представи за "Съблазън" и е подходящ за всеки ден. Лансиран през 2004 година. Той създава една нова вселена с акцента на спорта и свободата. Неговият създател Жак Полже отново залага на концепцията си за една многостранна композиция, доказала качествата си посредством ароматите на Allure и Allure за мъже.

Новото ухание се пресъздава от нотки на бял мускус, кехлибар и тонка - идеален за представителя на силния пол, който обича да поставя пред себе си високи цели и се стреми към предизвикателството винаги и навсякъде. Флаконът е с дизайн по образец на часовника „J 12”, изработен от непрозрачно метално сиво стъкло и го описват като луксозен, но спортен. Усещането за спортен привкус идва от черната гумена запушалка в рамка от метал. 

Плътен аромат на ветивер, бобова тонка и лимон. В пирамидата на аромата бодрото ухание на мандарина и лимон плавно преминава в озоново-морски тонове. Композицията завършва с наситен и плътен, чувствен акорд от кедър, ветивер, бобова тонка, мускус и амбра. Надписът Sport изписан в червено като символ на сила, енергия и бързина. Думите, изписани в червено, са в същия нюанс на метално сивата обагреност. За поръчки (Отдел Продажби): 0887/751-888, parfiumbg.com[at]abv.bg
Върнете се в началото Go down
ИвоПенев37
Гост




 - Chanel Allure Sport men EDT 100 мл - Тестер на парфюм за мъже Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chanel Allure Sport men EDT 100 мл - Тестер на парфюм за мъже    - Chanel Allure Sport men EDT 100 мл - Тестер на парфюм за мъже EmptyЧет 05 Мар 2015, 02:39

Добър, наистина спортен парфюм, но аз не съм по прекалените неща - добър е , но трябва по-скромно да се използва. Свежарски, траен и шлейфов, но без тези сладковатости би бил още по-добре. Има стил и дързост в него. Като че ли е подходящ за мъже до 25-30 години (баща ми и съседа не го приемат - звучи им провокативно и им се струва, че всички тях ще гледат). Но всичко е въпрос на мяра - тогава дава топлина и свежест. Не съм кой знае какъв познавач на парфюми, но сред спортните, мисля че този и добър. Запомня се, особено ако е добре дозиран.
Върнете се в началото Go down
 
Chanel Allure Sport men EDT 100 мл - Тестер на парфюм за мъже
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Chanel BLEU men EDT 100 мл - Тестер на парфюм за мъже
» Chanel Allure Homme EDT 100 мл - Тестер на парфюм за мъже
» Chanel Egoiste Platinum men EDT 100 мл - Тестер на парфюм за мъже
» Carolina Herrera CH Sport EDT 100 мл - Тестер на парфюм за мъже
» Chanel Allure women EDP 100 мл - Тестер на парфюм за жени

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Надомна работа без посредник. :: Качествена парфюмерия и козметика :: Тестери за парфюмени изделия-
Идете на:  
Un forum gratuit | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии