Надомна работа без посредник.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Надомна работа без посредник.

Как да започнете надомна работа без посредник? Допълнителни доходи и бизнес от къщи, с помощта на готови ръководства за незабавно стартиране. Самостоятелна работа като самонаето лице - целият доход остава за Вас, без посредник. Възползвайте се още сега!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Girgio Armani Si EDP 100 мл - парфюм за жени

Go down 
АвторСъобщение
Джи-арк-14
Гост




Girgio Armani Si EDP 100 мл - парфюм за жени Empty
ПисанеЗаглавие: Girgio Armani Si EDP 100 мл - парфюм за жени   Girgio Armani Si EDP 100 мл - парфюм за жени EmptyВто 11 Ное 2014, 16:58

Girgio Armani Si EDP 100 мл - парфюм за жени Giorgio%2BArmani%2BSi%2BEDP%2B100%2Bparfyum%2Bza%2Bdami
Дамският парфюм (Eau de Parfum) Si на Girgio Armani успешно е лансиран през 2014 година, като отваря нотки на сицилиански бергамот, мандарина масло и ликьорни от касис, който е подкрепен от сърцето, което избухва с роза де Май, нероли и египетски жасмин. Ароматът е смел и не се страхува да поеме риск, но в същото време е изтънчен, грижовен и независим.

Полутонове от Ларм галят женското его и се отбелязва уникалната база на масло и пачули преплетени в неустоимото ухание на този страстен и чувствен парфюм. Също така в съдържанието Si разполага с кехлибар и полутонове на мускус, известни като орканокс.

Ароматни групи:

  • шипрови
  • плодови

Тази специфична дамската композиция се отваря с връхни плодови нотки на касис, свежа мандарина и бергамот, подсилени с аромат на фрезия. Сърцевината е изградена от уханията на майска роза, нероли, пелин и османтус. Основата съдържа пачули, ванилия, амброксан и дървесни нотки.

Връхни нотки:

  • касис,
  • мандарина,
  • бергамот,
  • фрезия

Средни нотки:

  • роза,
  • нероли,
  • пелин,
  • османтус

Базови нотки:

  • пачули,
  • ванилия,
  • амброксан,
  • дървесни ухания

Този парфюм не може да се сравни с нищо произвеждано до сега дори и от най - големите парфюмеристи на планетата. Armani Si – Удоволствие създадено за ТЕБ! Лансиран през 2014 година. За поръчки (Отдел Продажби): 0887/751-888, parfiumbg.com[at]abv.bg
Върнете се в началото Go down
Вод-На-1а
Гост




Girgio Armani Si EDP 100 мл - парфюм за жени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Girgio Armani Si EDP 100 мл - парфюм за жени   Girgio Armani Si EDP 100 мл - парфюм за жени EmptyЧет 05 Мар 2015, 03:31

Здравейте, Тъкмо си го взех и направо ми се струва, че ме хипнотизира. Мнооого разкошен или поне на мен така ми се струва. Това ми беше много импулсивна покупка, но се получи добре - вътрешния ми глас не ме подведе. Si е съв сем нов, от 2013 година. Докато стигна до в къщи, вече се бях напълно потопила в него. Вечерта реших, че вече ми стига и реших да се изкъпя, след това втори път се мих косата и пак се усеща - много е траен. Не съм много по теориите, но до сега не съм попадала на парфюм, в който отчетливо да се усещат всички ноти от ароматната пирамида. Тук се усещат и това е огромен плюс на парфюма, като цяло.
Върнете се в началото Go down
 
Girgio Armani Si EDP 100 мл - парфюм за жени
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Armani Diamonds EDP 100 мл - парфюм за жени
» Giorgio Armani Code EDP 100 мл - парфюм за жени
» Giorgio Armani Acqua Di Gio EDT 100 мл - парфюм за жени
» Emporio Armani Red White EDP 100 мл - парфюм за жени
» Emporio Armani Remix 100 ml - Парфюм за жени.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Надомна работа без посредник. :: Качествена парфюмерия и козметика :: Дамски парфюми-
Идете на:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии