Надомна работа без посредник.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Надомна работа без посредник.

Как да започнете надомна работа без посредник? Допълнителни доходи и бизнес от къщи, с помощта на готови ръководства за незабавно стартиране. Самостоятелна работа като самонаето лице - целият доход остава за Вас, без посредник. Възползвайте се още сега!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Как да се включите успешно в нашите програми за надомни дохо

Go down 
АвторСъобщение
надомно
Admin
надомно



Как да се включите успешно в нашите програми за надомни дохо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да се включите успешно в нашите програми за надомни дохо   Как да се включите успешно в нашите програми за надомни дохо EmptyЧет 23 Апр 2009, 01:50

надомно написа:
ЗДРАВЕЙТЕ,Г-Н ЛАМБОВ,
Благодаря ВИ,че така бързо отреагирахте на писмото ми.Основната ми професия е "начална учителка".Аз съм доста борбен и упорит човек.От 28 години насам се справям сама в живота -с едно дете...и сега продължаваме да се борим със сина ми .Но...сега всеки е поел сам своя път за оцеляване... Доста се порових из интернет,препрочетох по няколко пъти вашите програми, а също и на ваши представители.Програмите са доста надеждни и съблазняващи, но и цените - стряскащи.Градчето ни е много мъничко,съгражданите ми - много,много беднички, в това число и аз,бизнес - почти никакъв. МОЛЯ ВИ,мога да си позволя някоя по-евтиничка програмка - по ВАША преценка,която да ми носи добри доходи за...да...мога след време да си купя...по-скъпа и печеливша програма и...да стана БОГАТА,! ! !
Очаквам отговор: ПЕНКА ПЕТРОВА

Здравейте,
Проблемът не е в цените.
Ако Вие имате пълна убеденост, че една програма е подходяща за Вас, цената няма почти никакво значение.
От друга страна, най-лошия избор, който може да направите, е избора въз основа на цена. Нещо повече - това определено и задължително ще бъде ГРЕШЕН избор. В тази връзка Ви препоръчвам да продължите оглеждането на програмите и да вникнете по-дълбоко в тяхната същност.
Всъщност, това са едни безкрайно евтини програми. Ако Вие подберете подходящата за себе си програма и тя започне да Ви носи месечно, а понякога и дневно доходи равни или по-високи от еднократната начална такса за обучение и това продължоава с години напред... За каква цена говорим - това би било безценна програма за Вас.
Подновете търсенето, а в момента правим и преоценка на цените. Но това определено не е в полза на кандидатите. Човек, който не е готов да оцени по достойнство дадена програма, определено програмата също няма да го оцени, даже и да е безплатна.
Ние сме имали случаи на оплакване от цените, даже когато става дума за 1 (един) лев.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Как да се включите успешно в нашите програми за надомни дохо Empty
ПисанеЗаглавие: Как да се включите успешно в нашите програми за надомни доходи?   Как да се включите успешно в нашите програми за надомни дохо EmptyЧет 17 Апр 2008, 03:36

Ако сте разгледали обстойно този форум, вече знаете, че има стотици възможности да заработвате надомни доходи. Някои от тези възможности са подходящи за Вас (като образование, опит, квалификация, разбиране...), други са далеч от Вашето разбиране за доходи.

Затова е необходимо, преди да се включите, внимателно да подберете възможно най-подходящата за Вас Програма. Това не може да го свърши никой друг вместо Вас, защо само Вие познавате най-добре своите възможности.

Често ни питат: "Коя програма ще ми препоръчате?"

Ние горещо препоръчваме всички наши програми - те са добре обмислени, често проверявани ... Но не можем да Ви препоръчаме конкретна програма, защото не Ви познаваме. Част от програмите са подходящи за хора на ръчния труд. Други са подходящи за интелектуалци, за учители, за филолози ... Има програми подходящи за селски райони, други пък имат смисъл ако се правят в града. За млади хора и студенти са подходящи програмите с компютър и интернет и т.н.

Затова Ви препоръчвам да спестявате тази предварителна ориентация. Само така ще заложите добър фундамент за своето бъдещо развитие в света на надомните доходи. За целта се ориентирайте по обособените във форума групи и обстойно се запознайте с подробните описания на конкретните предложения.

Ако нещо не Ви е ясно, веднага и на място пуснете запитване към съответната тема с бутона NEWREPLY (горе или долу в ляво). Запознайте се с отговора. Преценете окончателно възможностите и вземете решение.

Когато си изберете възможно най-подходящата за Вашия случай Програма,
подробности по процедурата за самото включване ще намерите веднага на следния адрес:
https://servimg.com/view/12015365/9
Върнете се в началото Go down
 
Как да се включите успешно в нашите програми за надомни дохо
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кои са правилата, за да ползвате успешно този форум??
» Как да увеличите Вашите продажби с изкуството за продажба:
» Ръководство 1350 - Бабка става милионерка с разумно инвестиране на своите пари, само за 8 години (преди кризата)!
» Надомна работа - отговори на Често задавани въпроси - ЧЗВ
» Какво точно е реклама и как да рекламираме успешно?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Надомна работа без посредник. :: ЗА НАС - правила, отзиви, въпроси, заблуди... :: Защо Надомно ООД и ТРАКИ Женина ООД са добри решения за Вашите надомни доходи?-
Идете на:  
Un forum gratuit | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии