Надомна работа без посредник.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Надомна работа без посредник.

Как да започнете надомна работа без посредник? Допълнителни доходи и бизнес от къщи, с помощта на готови ръководства за незабавно стартиране. Самостоятелна работа като самонаето лице - целият доход остава за Вас, без посредник. Възползвайте се още сега!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСъб 01 Мар 2008, 06:17

First topic message reminder :

1) „Преди два месеца получих от вас 3 разработки.
Много съм доволен от подробностите описани в тях.
Бих искал да ми изпратите още две от вашите разработки.”
Николай Н. Плевенско


Последната промяна е направена от надомно на Пет 27 Сеп 2013, 16:49; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:48

20. “Получих заявените от мен Ваши разработки №№ 89, 91 и 196.
Интелигентно и умно направени!
При това Вие сам ми дадохте тази идея - да работя с мозъка и химикала си!
Моето желание е да стана Ваш сътрудник,
възползвайки се от спрецпредложението ви № 201.”
Здравка Ф., Силистра
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:47

19. “Изказвам голяма благодарност към бързата отзивчивост,
с което ми помогнахте да събудя задрямалия дух в себе си на отчаяност.”
Георги К., Ямбол
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:47

18. “Често получавам Вашите бюлетини.
Не мога да се възползвам от тях, но не ги унищожавам,
а ги предавам на други хора и много от тях са в контакт с Вас.”
Райна П., Варна
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:46

17. “Пише Ви близка на Ваша клиентка.
Впечатлена съм от Вашите разработки и от
усилията Ви да създадете нещо ново и полезно.”
Йорданка В. , София
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:46

16. “Много Ви благодаря за бюлетина който ми изпратихте.
Останах възхитена от дейността Ви и от Вашият колектив и
най-вече за това, че сте успели да зарадвате много хора.”
Светла К., Кнежа
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:45

15) „Получих разработки № 21 и 22.
Те са изпипани и много добре разработени.
Надявам се и за в бъдеще да си сътрудничим.“
Мартин Д. Габрово
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:44

14) „Получих и втората ви разработка.
Тя е прекрасна.
Даде ми чудесна идея, която смятам да осъществя.”
Николай И. Монтана
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:44

13. „Получих разработката, за което ви благодаря.
Тя действително е много съдържателна.
Бизнесът е описан в нея стъпка по стъпка и нещата
(действията) изглеждат реалистични.”
Илия Б. Брацигово
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:43

12) „Искам да ви благодаря за получените бизнес
разработки и че чрез тях се опитвате да помагате
на хора като мен, изпаднали в големи парични затруднения.
Моите приятели до един също бяха заинтригувани.”
Тихомир М. София
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:43

11) „Впечатлена съм.
Наистина, в нашето трудно за оцеляване време,
има нужда от хора като вас.
Убедена съм, че сте вдъхнали сила на много хора
да повярват в своите възможности”,
Кева М. Пазарджик
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:42

10) „Във възторг съм от вашите усилия
да помагате на хората и от успехите,
които са постигнали ваши клиенти.”
Л.Хр. Монтанско
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:42

9) „Благодаря ви от сърце за разработката, която ми изпратихте.
Искрено се надявам, че ще помог-нете с вашето влияние
и авторитет и на жена ми да си намери подходящ ангажимент.”
Павел Ф. Бургас
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:41

„С интерес се запознах с предложените разработки.
Впечатли ме изобилието от идеи и информация,
но най-вече хуманната насоченост и социалния ефект.
Споделих с мои познати и вече се очертават нови ваши потенциални клиенти.
Ще се радвам от разширяване на вашата дейност,
която може да прерастне и в сътрудничество.”
А.Л. София
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:41

7) „От сърце ви желая успех в труда,
който полагате за нас обикновените и истрадали хора”
Деша Ст. Русенско
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:40

6) „За бронхита и за разработки № 21 и 22 съм много доволна - актуални,
с хубави съвети и ориентири, с подробни обяснения.
Харесва ми и самата изработка.
Благодаря за визитките.”
Станка Ш. Шипка
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:40

5) „Вече се сдобих с две от вашите разработки и съм много доволна.
Ще ви изпратя адреси на мои приятели, които вероятно също ще
проявят интерес към дейността ви.”
Пена Д. Русе
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:39

4) „Писала съм много писма и съм се сблъсквала
с много куриози в сферата, в която работите вие.
И без да ви правя комплимент, вашата дейност
е много добре организирана и най-важното - издържана.”
Райна С. София
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:38

3) „Благодаря, че има такива хора като вас,
които наистина се стремят да помагат на хората”
Гергана Ш. Димитровград
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:35

2) „Вашата брошура се оказа доста полезна за
мен с основните принципи на Помогни си сам.
Благодаря за насърчението.”
Галя К. София
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ ПО Е–MAIL-А:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСъб 01 Мар 2008, 14:46

Всички писма са запазени в автентичен вид. Някои са написани с грешки, за което молим да ни извините, но затова пък са искрени.

Отзив:
"Благодаря Ви за бюлетините. От тях наистина научих много полезни неща. Предварително Ви благодаря и единствено на Вас разчитам за надомна работа , за да се подпомогна  финансово."
С уважение:
Антония М. (поръчани №№ 21, 22, 82).
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСъб 01 Мар 2008, 06:21

Отзив 0255.
Благодаря.
Поздравявам Ви за експедитивността.
Стоянка Й., Мъглиж.

Препоръчвам Ви, като начало с летящ старт,
да се запознаете и включите като наш сътрудник с договор по
Базова Програма № 0155(15) за надомни доходи с телефон писма и вестници.
Ето Ви директна връзка към нея:
https://nadomno.bulgarianforum.net/forum-f1/topic-t26.htm?highlight=0155
Това е най-добрата Програма за надомни доходи в България в момента и най-бързият начин да навлезете в света на надомните възможности, като още на 4 - 5-тия ден, с нашето съдействие, си осигурите почти ежедневни доходи.


Последната промяна е направена от Admin на Пон 21 Апр 2008, 01:47; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСъб 01 Мар 2008, 06:20

Отзив 0204.
Наистина се изкарват пари от 0155 като се спазва всичко. Много Ви благодаря, ако знаете, че от две седмици разчитам само това, няма да ми повярвате.
Кирил В., Благоевград.
Препоръчвам Ви, като начало с летящ старт,
да се запознаете и включите като наш сътрудник с договор по
Базова Програма № 0155(15) за надомни доходи с телефон писма и вестници.
Ето Ви директна връзка към нея:
https://nadomno.bulgarianforum.net/forum-f1/topic-t26.htm?highlight=0155
Това е най-добрата Програма за надомни доходи в България в момента и най-бързият начин да навлезете в света на надомните възможности, като още на 4 - 5-тия ден, с нашето съдействие, си осигурите почти ежедневни доходи.


Последната промяна е направена от Admin на Пон 21 Апр 2008, 01:46; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСъб 01 Мар 2008, 06:20

Отзив 0151.
За пръв път влязох и във Вашия сайт и бях много приятно изненадана от визията му.
Мария И., Г. Делчев.


Последната промяна е направена от Admin на Пон 21 Апр 2008, 01:45; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСъб 01 Мар 2008, 06:19

Отзив 0101.
„Искрено Ви благодаря, че така бързо ми отговорихте. Възхищавам Ви се, че мислите за хората, които нямат работа, а трябва да живеят т.е. да оцеляват в това трудно време.“,
Мария К., Лясковец.


Последната промяна е направена от Admin на Пон 21 Апр 2008, 01:42; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСъб 01 Мар 2008, 06:18

51. „Преди броени дни получих разработка № 28.
Тя е страхотна. Никога не съм си мислила,
че може да се изработва нещо по толкова лесен начин.
Дори моят баща, който не може да прави почти нищо,
е възхитен от идеята и е готов да започне веднага.“
Силвия И. Борово.


Последната промяна е направена от Admin на Сря 08 Апр 2009, 02:05; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 EmptyСъб 01 Мар 2008, 06:17

1) „Преди два месеца получих от вас 3 разработки.
Много съм доволен от подробностите описани в тях.
Бих искал да ми изпратите още две от вашите разработки.”
Николай Н. Плевенско


Последната промяна е направена от надомно на Пет 27 Сеп 2013, 16:49; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   работа - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Коя е ТРАКИ Женина ООД - Стара Загора и защо искаме да Ви помогнем?
» ТРАКИ "Женина" ООД - Референт листа или Кои са големите ни проекти и клиенти?
» Работа Стара Загора
» Интернет работа по онлайн писане на теми от домашния компютър в къщи, като самонаето лице (Internet rabota s kompyutar ot kasti kato samonaeto lice).
» Хляб “Зърнен Тонус” ® или хляб "Тонус" на фирма "Хляб и хлебни изделия" ООД Казанлък

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Надомна работа без посредник. :: ЗА НАС - правила, отзиви, въпроси, заблуди... :: Защо Надомно ООД и ТРАКИ Женина ООД са добри решения за Вашите надомни доходи?-
Идете на:  
Free forum | Economy, Law, Finance | Economy | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии