Надомна работа без посредник.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Надомна работа без посредник.

Как да започнете надомна работа без посредник? Допълнителни доходи и бизнес от къщи, с помощта на готови ръководства за незабавно стартиране. Самостоятелна работа като самонаето лице - целият доход остава за Вас, без посредник. Възползвайте се още сега!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Спас Й.
Гост




Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyЧет 27 Мар 2014, 13:05

Отзив: 0106.
„Вашите предложения са примамливи, с богат асортимент. Вдъхвате вяра и надежда на обикновените хора.“,
Спас Й., Етрополе.
Върнете се в началото Go down
Rumyana_D-8956
Гост




Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyВто 11 Мар 2014, 12:55

Отзив 0105.
„От 2 - 3 години получавам ваши предложения. Да опитаме във Варна да открием филиал на вашата дейност. Ще помогнем на много хора.“
Румяна Д.,
Варна.
Върнете се в началото Go down
Nikolаj Mхх
Гост




Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyЧет 06 Мар 2014, 13:26

дoбpа е cтатията ви,нo cъm чел и no-дoбpи.Уcnех...
Nikolаj Mххххх...,nikimххххх@аbv.bg
Относно: Re: Za Nikim 69 - ZlatoTyrsach N: 0010.
Дата: Неделя, 2011, Април 10 21:41:22 EEST
Върнете се в началото Go down
Karolina_Sh.8765
Гост




Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyЧет 27 Фев 2014, 13:27

Отзив 0104.
„Забележки нямам. Вие сте най-хуманната фирма.“,
Каролина Д., Шумен.
Върнете се в началото Go down
Oto_Georgi.786ev
Гост




Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСъб 15 Фев 2014, 13:54

Отзив 0103:
„Интересувам се от бюлетина за надомна работа и бизнес, който вашата фирма предлага. Очаквам отговор.“
Георги С., Дряново.
Върнете се в началото Go down
a38
Водещ
Водещ
a38



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyЧет 06 Фев 2014, 15:29

Отзив 0102.
„На човек с 42 години трудов стаж вие откривате нова страница към света. Ръководил съм 80 - 100 човека, но сега научавам неща, които са ми били непознати и далечни.“
Парашкев С., София.
Върнете се в началото Go down
arbeit123





Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 29 Яну 2014, 04:18

Отзив 0036)
Uvajaemi gospoda,
Otnovo vi blagodaria za korektnoto otnochenie kam tezi, koito se obrachtat kam Vachite uslugi. Uverena sam v poleznostta na Vacheto predlojenie, koeto izbiram, kakto beche pri veche poluchenite 2 predlojenia.Izpra6tam vi 8 (osem) e-mail na moi blizki priateli za da polzvam 50% namalenie ot stoinostta na predlojenie No: 489 za koeto sled va6eto potvarjdenie 6te izpratia sumata ot 7.63 lv. Nora (поръчани №№ 0089, 0091, 0514, 0489).
Върнете се в началото Go down
arbeit123





Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyПон 27 Яну 2014, 18:54

В тази тема ще откриете подробна Референт листа на ТРАКИ "Женина" ООД, Стара Загора, включваща информация за най-големите ни проекти и клиенти, които успешно са се възползвали от наши услуги и препоръки.

9) Благодаря Ви за редовно получавания бюлетин на вашата агенция и за съветите в него, повечето от които се отнасят до промяна на емоционално психическото възприемане и разбиране на света, освобождаване от погрешни и наслагвани ни убеждения(от детство, родители, среда и пр.), и обръщащи ни внимание на съзидателните сили и способности в самите нас, връщащи ни вярата ни в себе си! Илия. Ilia Nik. (поръчани №№ 122, 132, 489).

Препоръчвам Ви, като начало с летящ старт,
да се запознаете и включите като наш сътрудник с договор по
Базова Програма № 0155(15) за надомни доходи с телефон писма и вестници.
Ето Ви директна връзка към нея:
https://nadomno.bulgarianforum.net/forum-f1/topic-t26.htm?highlight=0155
Това е най-добрата Програма за надомни доходи в България в момента и най-бързият начин да навлезете в света на надомните възможности, като още на 4 - 5-тия ден, с нашето съдействие, си осигурите почти ежедневни доходи.
Върнете се в началото Go down
Zlatotyrsach

Zlatotyrsach



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyЧет 24 Окт 2013, 11:20

7) Здравейте! Благодаря за вниманието и за информацията, която ми доставяте периодично.
Интересуват ме всички теми и ги чета редовно. Включително и Вашият вестник.
Не мога да Ви предложа адреси на мои приятели, тъй като всички са в чужбина.
Желая да получавам бюлетина. Ще бъда щастлива да работя, тъй като имах възможност да се убедяв коректността Ви. Благодаря Ви предварително : Анна Б. (поръчани №№ 61, 92, 99).
Върнете се в началото Go down
Zlatotyrsach

Zlatotyrsach



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyЧет 24 Окт 2013, 11:19

5) Polu4ih razrabotka 49, koqto bqh pora4al ,za koeto vi blagodarq. Vazhiten sam ot barzinata na izpalnenie na zaqvenata ot men razrabotka. Nadqvam se i zanapred da prodaljim da rabotim zaedno.
4ao.
valeri k.
Върнете се в началото Go down
Zlatotyrsach

Zlatotyrsach



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyЧет 24 Окт 2013, 11:18

3) Здравейте, Благодаря за предложенията. Днес Ви изпратих обикновен пощенски запис за разработка № 486. Харесала съм и други разработки и след време сигурно ще ги поръчам и тях. През 1998 г. и 1999 г. си закупих доста друге разработки от "Траки Женина". Бяха интересни. Сега се надявам на нещо още по-добро - (поръчани №№ 3, 10, 20, 21, 22).
Драгомира Др.
Върнете се в началото Go down
arbeit123





Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: С готово ръководство за надомна работа не се рискува, а се изисква точно спазване на инструкциите.   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyНед 20 Окт 2013, 21:21

arbeit123 написа:
254.
Аз съм готов да рискувам...
Венко Д., Цар Самуил.
Отговор: "Рискът" не е точната нагласа за успех. По-добре е да се настроите точно да изпълнявате инструкциите, защото вече от години е доказано, че "работят" ако бъдат спазване. Но освен инструкцията, постоянно оказваме допълнително съдействие на всеки, които има затруднения или въпроси за подобряване на работа си.
Върнете се в началото Go down
arbeit123





Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Да се спазват правилата за работа.   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyНед 20 Окт 2013, 21:18

a38 написа:
204.
Наистина се изкарват пари от 0155 като се спазва всичко.=.
Кирил В., Благоевград.
Да, така е. Ключовото правило е да се спазват правилата и процедурите, залегнали в ръководствата. Второто правило е, човек да иска да се развива, а ако не разбира нещо, да пита своевременно за съдействие.
Върнете се в началото Go down
arbeit123





Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyНед 20 Окт 2013, 21:16

254.
Аз съм готов да рискувам и да прегърна Вашето предложение.
Венко Д., Цар Самуил.
Върнете се в началото Go down
arbeit123





Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyНед 20 Окт 2013, 21:15

253.
Първо да Ви благодаря, че ми показахте един начин , по който мога да си изкарвам пари, от които имам много нужда.
Маринка С., Русенско.
Върнете се в началото Go down
arbeit123





Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyНед 20 Окт 2013, 21:13

252.
Да дава Господ да Ви има дълго време.
Светла К., Калипетрово.
Върнете се в началото Go down
arbeit123





Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyНед 20 Окт 2013, 21:13

251.
От всичко, прочетено до тук, съм много впечатлен, надявам се и занапред да е така.
Янко М., Тетевен.
Върнете се в началото Go down
a38
Водещ
Водещ
a38



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 09 Окт 2013, 01:45

204.
Наистина се изкарват пари от 155 като се спазва всичко. Много Ви благодаря, ако знаете, че от две седмици разчитам само това, няма да ми повярвате.
Кирил В., Благоевград.
Върнете се в началото Go down
a38
Водещ
Водещ
a38



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 09 Окт 2013, 01:43

203.
Програма 155 не е рудна за работа. Отлично разбрах как се работи.
Маргарита И., Долна Оряховица.
Върнете се в началото Go down
a38
Водещ
Водещ
a38



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 09 Окт 2013, 01:42

202.
Разбрах, че сте един много добър човек, сърдечен и отзивчив.
Марийка С., с. Бъзън, Русенско
Върнете се в началото Go down
a38
Водещ
Водещ
a38



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Надомна работа - мнения на досегашни клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД, Стара Загора   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 09 Окт 2013, 01:42

201. Впечатлена съм от толерантността Ви!
Маринка Л., Кърджали.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Преди време работих към Вас.   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyВто 16 Ное 2010, 03:29

Павлина К.
Относно: работа
Дата: Понеделник, 2010, Ноември 15, 18:36:34

Здравейте!
Казвам се Павлина К. от Свищов. Преди време работих към Вас. Прекратих, защото много ме подтиснаха някои мнения на клиенти отностно надомната работа. Но получих интересни оферти и разбирам колко много усъвършенствате работата си. Бих искала да продължа да работя.
Бихте ли ми изпратили новите оферти и условия за работа.
Офертите, които получих бяха от Красимира П. и към нея отправих същата молба!
Моля не ми отказвайте да продължа!
Лек ден!
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:26

100. „Имам вашия вестник - преглеждам го и го харесвам.
Особено ми допада № 20, защото много обичам цветята и
№ 155 - смятам, че е много подходящо за мен.“,
Инка Д., Русе.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:26

99. „Искрена благодарност Ви изказвам на Вас и
Вашата фирма за това, че така се разбираме и
ще продължаваме да се разбираме и
съществуваме и за в бъдеще.“
Красимир К., Ботевград.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:25

98. „Много съм Ви благодарен за насърчителните думи в разработките.
Те ми дават вяра, сила и енергия да продължавам работа по вашите поръчки.“
Веско Р., Ямбол.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:25

97. „Първият ми (и единствен) контакт с
вашата фирма беше преди 3 - 4 години.
И ви вярвам като на себе си.“
Иван Сер., София.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:24

96. „Прочетох с интерес Вашето писмо към читателите.
Вслушах се в молбата Ви за повторен прочит.
Прави ми впечатление, че тези слова се излезли изпод перото на човек,
който в детайли познава материята, с която борави.
Убедих се, че дружеството, което управлявате, с
тои стабилно на този пазар,
достойно е за уважение и буди съответния респект.“
Иван Сп., София
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:24

95. „Получих вашия вестник Работа и бизнес,
в който открих предложението,
което ме интересува - № 155.“,
Живко П., Шумен.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:23

94. „Във вашите разработки има хляб за всички
(от децата до най-възрастните),
само се иска желание и труд.“
Стоянка Ж., Бургас.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:23

93. „Жена ми работи с Вас по предложение № 155.
А аз имам офисв центъра на града и Ви правя делово предложение,
да работим съвместно по разкриването на регионален офис на Агенцията.“
Марио М., Бургас.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:23

92. „Възхитен съм! Зарадвали сте много хора.
Вярвам във Вас.“,
Любен П., Пловдив.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:22

91. „Когато човек чете бюлетините не може
да не се възхити от дейността Ви и това,
което правите за хората, които в днешно време са притиснати от безпаричие...“,
Иванка Д., Плевен.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:22

90. „Офертите страшно много ми допадат и се радвам,
че има хора като Вас и в България!“,
Стела З., Своге.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:21

89. „Редовно и внимателно се запознавам с
информационните бюлетини и уникалните бизнес възможности,
които предлагате в тях.
Какво по-хубаво от това, хобито да се превърне в бизнес,
носещ финансово удовлетворение!“,
Янка К., Елхово.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:21

88. „Трябва да се появят апостоли,
които да окуражават, да предлагат,
да убеждават и разпространяват по места
множеството разработени от вас идеи (пазарни продукти),
за да може всеки да направи своя избор,
според това, което може да прави.“
Никола П., Пловдив.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:20

87. „Нямам думи да изразя благодарността към Вас,
към човека, който в най-трудните моменти,
в най-голямата безизходица, ни показа пътя,
по който трябва да тръгнем!“
Кера З., София.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:20

86. „Убедих се, че ако човек прави точно това,
което е написано във Вашите разработки,
той наистина ще успее.“,
Никола Н., Добрич.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:19

85. „Наскоро моя позната ми показа вашия бюлетин.
Тя самата работи от няколко години с вашата фирма.
Бях силно впечатлена от многото и оригинални предложения за работа и бизнес.“
Веселина Х., Варна.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:19

84. „Бях много щастлива,
когато получих вашите указания за работа и бизнес!
Не знам как, но вярвам в Божията намеса,
защото от години живея на съвсем друг адрес.“,
Златка В., Плевен.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:19

83. „Получих Вашите предложения за работа и бизнес,
които страшно много ме заинтригуваха.“,
Стефка С., Габрово.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:18

82. „Мили хора, благодаря Ви, че в това трудно,
безработно, безпарично време Ви има!
Вие сте като спасители за такива като нас,
които се нуждаят от допълнителни доходи,
много необходими за преживяване.“
Богдана М., Криводол.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:18

81. „Получих вашия бюлетин.
Бях приятно изненадана,
че сте прочели краткото ми писмо.“,
Паша В., Д. Оряховица.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:17

80. „С това писмо се уверих 100%,
че не сте като другите фирми - да им пиша,
да им изпратя сумите, които искат,
а на края да не получа абсолютно нищо.“
Пенка Н., Дупница.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:17

79. „За мен е чест да притежавам вашите бюлетини“,
Елисавета М., Кричим.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:17

78. „Благодарност и от мен!“,
Анка Д., Шумен.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:16

77. „Желая Ви по-големи успехи!“,
Райна П., Павелско.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:16

76. „Смятам, че сте сериозна Агенция и
искрено желая да си сътрудничим.“,
Андон М., Лозница.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:15

75. „Аз никога не съм преставал да проявявам интерес към вашите разработки.
Може да не Ви се вярва, но по 2 - 3 пъти в седмицата прочитам писмото от бюлетина Ви.
Всичко описано там е вярно и точно.
Да си призная, много ми харесват и подаръците, които предлагате.“
Спас Й., Етрополе.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:15

74. „Всичко е коректно, достъпно за всеки и
в същото време - сериозно и организирано.
Благодаря Ви, че Ви има!“
Албена П., Петокладенци.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: EmptyСря 08 Апр 2009, 02:15

73. „Благодаря Ви, че изпращате каталога за надомна работа.
Похвална е вашата неуморна дейност в тази насока.“,
Фани Л., София.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:   Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: Empty

Върнете се в началото Go down
 
Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Коя е ТРАКИ Женина ООД - Стара Загора и защо искаме да Ви помогнем?
» ТРАКИ "Женина" ООД - Референт листа или Кои са големите ни проекти и клиенти?
» Работа Стара Загора
» Интернет работа по онлайн писане на теми от домашния компютър в къщи, като самонаето лице (Internet rabota s kompyutar ot kasti kato samonaeto lice).
» Хляб “Зърнен Тонус” ® или хляб "Тонус" на фирма "Хляб и хлебни изделия" ООД Казанлък

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Надомна работа без посредник. :: ЗА НАС - правила, отзиви, въпроси, заблуди... :: Защо Надомно ООД и ТРАКИ Женина ООД са добри решения за Вашите надомни доходи?-
Идете на:  
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии