Надомна работа без посредник.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Надомна работа без посредник.

Как да започнете надомна работа без посредник? Допълнителни доходи и бизнес от къщи, с помощта на готови ръководства за незабавно стартиране. Самостоятелна работа като самонаето лице - целият доход остава за Вас, без посредник. Възползвайте се още сега!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Заеми и кредити.

Go down 
АвторСъобщение
надомно
Admin
надомно



Заеми и кредити. Empty
ПисанеЗаглавие: Заеми и кредити.   Заеми и кредити. EmptyПет 25 Фев 2011, 00:19


-------- Оригинално писмо --------
От: Катя У.
Относно: Re: Za Katia U. - "ZlatoTyrsach" N: 0006.
До: zlatotyrsach
Изпратено на: Четвъртък, 2011, Февруари 24 15:29:15 EET


Ха, ми това с ВС касата е открито мооого отдавна. Дори аз имам такъв заем. Но не става ако ти трябва заем за къща, ремонт или не дай си боже лечение. Иначе да, заемите са кофти нещо.

Отг.:
Точно така - много отдавна. Разбира се ВСК е ограничена за малки суми, но пък има огромно значение, защото именно за малките суми фирмите за бързи кредити ни дрешат с най-висока лихва. А в случая - е безлихвено. С пари на заем може и да се забогатее, но това не е проста работа, защото малко хора разбират правилно разликата между актив и пасив. И обикновено, по правило, вземат пари на кредит и ги дават за пасиви - жилище, автомобил, пералня, и .т.н. Т.е. заради нетърпението си, продават (на кредитора) своето бъдеще и то за десетилетия напред. Просто заради едно нетърпение. Не се прави така! Има си начини, а те могат да се научат.
Върнете се в началото Go down
 
Заеми и кредити.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Имате ли ипотека на имот за обезпечаване на ипотечен кредит от банка (ipoteka i ipoteka)?
» Страдате ли от безработица - незаетост с работа на икономически активното население (Bezrabotica)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Надомна работа без посредник. :: Как се печелят пари вместо заем или кредит от банки? :: ЗлатоТърсач за предприемчивите.-
Идете на:  
Free forum | Economy, Law, Finance | Economy | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии