Надомна работа без посредник.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Надомна работа без посредник.

Как да започнете надомна работа без посредник? Допълнителни доходи и бизнес от къщи, с помощта на готови ръководства за незабавно стартиране. Самостоятелна работа като самонаето лице - целият доход остава за Вас, без посредник. Възползвайте се още сега!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Escada Desire Me for women EDP 75 ml- Парфюм за жени.

Go down 
АвторСъобщение
Ем-Ар-3п
Гост




 - Escada Desire Me for women EDP 75 ml- Парфюм за жени.  Empty
ПисанеЗаглавие: Escada Desire Me for women EDP 75 ml- Парфюм за жени.     - Escada Desire Me for women EDP 75 ml- Парфюм за жени.  EmptyЧет 19 Мар 2015, 17:03

 - Escada Desire Me for women EDP 75 ml- Парфюм за жени.  Proxy?url=http%3A%2F%2F2.bp.blogspot.com%2F-liSoVMrxSfw%2FVQqQku6fm4I%2FAAAAAAAAHE0%2Fn7Wpp0TYkGc%2Fs1600%2FEscada%252BDesire%252BMe%252Bfor%252Bwomen%252BEDP%252B75%252Bml%252Bparfum%252Bza%252Bjeni
Дамският парфюм Desire Me е съблазнителен аромат от модната марка Escada, който е продължение на Escada Incredible Me. Очарователен аромат с предимно плодови нюанси. Лансиран е през 2009 година. Създаден за модерната млада жена, която обича да е център на вниманието, наясно е с качествата си и знае, че е обект на мъжките желания.

Главни нотки:

  • цитруси,
  • мандарина,
  • клементин портокал.

Средни нотки:

  • божур,
  • орхидея,
  • орлови нокти,
  • пеония,
  • зелени нотки.

Основни нотки:

  • черен шоколад,
  • яйчен крем,
  • бонбони,
  • тирамису,
  • кафе,
  • сладки нотки.

Парфюмът е съставен от горчиво-сладките цитруси, които са обгърнати от съчетанието на божур и свежи зелени листа. Базата се характеризира с апетитни акорди: тирамису, кафе и мистериозен тъмен шоколад. За въпроси и поръчки (Отдел Продажби): 0887/751-888, parfiumbg.com[at]abv.bg
Върнете се в началото Go down
 
Escada Desire Me for women EDP 75 ml- Парфюм за жени.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Dolce & Gabbana The One Desire for women EDP 75 мл - Парфюм за жени.
» Azzaro Now women EDT 80 мл. - парфюм за жени.
» Escada Especially 75 мл - Парфюм за жени.
» Escada Cherry in the air for women EDP 100 мл - Дамски парфюм.
» Escada Pacific Paradise for women EDT 100 мл - Дамски парфюм.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Надомна работа без посредник. :: Качествена парфюмерия и козметика :: Дамски парфюми-
Идете на:  
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии