Надомна работа без посредник.

Как да започнете надомна работа без посредник? Допълнителни доходи и бизнес от къщи, с помощта на готови ръководства за незабавно стартиране. Самостоятелна работа като самонаето лице - целият доход остава за Вас, без посредник. Възползвайте се още сега!

ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Създайте нова тема   Напишете отговор
Share | 

Chanel Chance Eau Fraiche women EDT 100 мл - Тестер на парфюм за жени.

Go down 
АвторСъобщение
ШанКо-6
Гост

ПисанеЗаглавие: Chanel Chance Eau Fraiche women EDT 100 мл - Тестер на парфюм за жени.   Пет 21 Ное 2014, 16:23

В този тестер на дамски парфюм Chance Eau Fraiche от Chanel  ще срещнете ухание, за което всяка дама имала възможността да тества, би казала че е идеалният парфюм за пролетта и лятото. Уханието бе представено през 2007-ма година и негов създател е парфюмерът Жакес Полже. Това е един космополитен, изискан и модерен парфюм.

Връхни нотки:

• сочни цитруси,
  • воден хиацинт,
  • жасмин абсолю

Сърдечни нотки:

• амбра,
  • пачули,
  • тиково дърво

Базисни нотки:

• ветивер,
  • бял мускус

Eau Fraiche е новата ароматна интерпретация на Chance. Искряща, пълна с фантазии, смях и енергия. Свеж, изискан и тонизиращ сетивата аромат носител на стила и излъчването на модния лейбъл. Флаконът му е с кръгла форма, символ на кръговрата на късмета. Продуктът е с гарантирано качество, под формата на тестер се предлага в оригиналният си флакон като пристига в транспортна опаковка. За поръчки (Отдел Продажби): 0887/751-888, parfiumbg.com[at]abv.bg
Върнете се в началото Go down
salina6Zahoba
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Chanel Chance Eau Fraiche women EDT 100 мл - Тестер на парфюм за жени.   Вто 03 Мар 2015, 02:12

Веднага ще кажа, че парфюмите Шанел не са ми първото предпочитание. Ароматите не са лоши, но нямах намерение да си ги купувам, докато не се запознах по-отблизо с Chanel Chance. Стори ми се доста интересен, но това не стана изведнъж. Няколко пъти го тествах при приятелки (не обичам да тествам в магазини, под зоркия поглед на продавачките). След това проучвах различни мнения, в процеса на което разбрах, че продукта е доста популярен. В един момент се получи така, че ми притрябва спешно парфюм и се оказа, че за този съм най-готова. Сега съм на мнение, че е съвсем приемлив и по цена, и по марка, и по аромат.
Върнете се в началото Go down

Chanel Chance Eau Fraiche women EDT 100 мл - Тестер на парфюм за жени.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Надомна работа без посредник. :: Качествена парфюмерия и козметика :: Тестери за парфюмени изделия-
Създайте нова тема   Напишете отговорИдете на:  
Free forum | © phpBB | Поддръжка на форума | Връзки | Сигнал за злоупотреба | Създайте свой собствен безплатен блог