Надомна работа без посредник.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Надомна работа без посредник.

Как да започнете надомна работа без посредник? Допълнителни доходи и бизнес от къщи, с помощта на готови ръководства за незабавно стартиране. Самостоятелна работа като самонаето лице - целият доход остава за Вас, без посредник. Възползвайте се още сега!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Заглавие: Надомна работа - измама или горчиви заблуди?

Go down 
АвторСъобщение
larisa7791





 - Заглавие: Надомна работа - измама или горчиви заблуди?  Empty
ПисанеЗаглавие: Заглавие: Надомна работа - измама или горчиви заблуди?     - Заглавие: Надомна работа - измама или горчиви заблуди?  EmptyПон 22 Апр 2013, 13:57

Заглавие: Надомна работа - измама или горчиви заблуди?  - Заглавие: Надомна работа - измама или горчиви заблуди?  Icon_post_quote_en

Здравейте!




Вероятно и вие сте убедени в някои или всички тези "твърдения" за надомната работа. И с мен беше така. Представата ми за надомната работа беше като за нещо елементарно, което мога със сигурност и за което не се налага много мисловна дейност(да не кажа никаква). Казано накратко, дават ми някакви материали, "опатквам" ги набързо и ми плащат добре за това. Би било добре, ако не беше... заблуда. Такива прекрасни работодатели просто не съществуват. И даже, ако Вие бяхте работодател, нямаше да сте от тях. Така ли е?
Всичко от долу написаното е точно така! Разбира се, винаги можем да си скрием главата в пясъка...

Кои са деветте горчиви заблуди за надомна работа,
които карат някои хората натрапчиво да си мислят,
че тя е измама и че някой ги мами?

Измама /заблуда № 01: - Надомна работа? - Такова животно в България няма!
Измама /заблуда № 02: - Как ще ми носите / давате работа?
Измама /заблуда № 03: - Не ми одобрявали работата - такова!
Измама /заблуда № 04: - За какво са тези такси и гаранции? Нали Вие трябва да ми плащате?!
Измама /заблуда № 05: - Как може такова мизерно заплащане? Затуй българите бягат в чужбина! За същата работа получават европейско заплащане!
Измама /заблуда № 06: - Ами, то нищо не стана! Не съм бил одобрен!
Измама /заблуда № 07: - О, това кой ще го купува от мен? Всеки си има доставчик!
Измама /заблуда № 08: - Няма кой да купува! Хората са бедни, нямат пари.
Измама /заблуда № 09: - Всички, които предлагат надомна работа, са такива. Само като мярна нещо такова и изобщо не го чета. Веднага бягам.



Последната промяна е направена от larisa7791 на Пон 29 Апр 2013, 02:19; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
larisa7791





 - Заглавие: Надомна работа - измама или горчиви заблуди?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заглавие: Надомна работа - измама или горчиви заблуди?     - Заглавие: Надомна работа - измама или горчиви заблуди?  EmptyВто 23 Апр 2013, 23:33

Всичко от горе написаното е точно така! Разбира се, винаги можем да си скрием главата в пясъка...
Върнете се в началото Go down
 
Заглавие: Надомна работа - измама или горчиви заблуди?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Надомна работа без посредник. :: Работа надомно с партньори / Nadomno s partnyori :: Надомни доходи за начетени хора-
Идете на:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии