Надомна работа без посредник.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Надомна работа без посредник.

Как да започнете надомна работа без посредник? Допълнителни доходи и бизнес от къщи, с помощта на готови ръководства за незабавно стартиране. Самостоятелна работа като самонаето лице - целият доход остава за Вас, без посредник. Възползвайте се още сега!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Само за онлайн маниаци като мен.

Go down 
АвторСъобщение
Anton Todorov





Само за онлайн маниаци като мен. Empty
ПисанеЗаглавие: Само за онлайн маниаци като мен.   Само за онлайн маниаци като мен. EmptyВто 06 Ное 2012, 18:16

Искам да предложа един сайт, който плаща за преглед реклама. Това е РТС - сайт, pay to click, което в превод означава плащане за клик. Аз работя с него и твърдя, че сайта плаща, мога да постна тук доказателство за трансфер на средства от сайта към мен, ако някой иска. Предлагам го защото, сайта има Google преводач и всеки може да чете на родния език. Не се изискват никакви средства, за регистрация и за работа с него, но ще ви кажа една стратегия за работа снего, за да не се разправяме по имейли и там подобни. За да направите по-бързо пари в този сайт, ще са ви нужни около $50 - $60 еднократно за първоначален старт. Като влезете, в сайта след регистрация, там в лявата странична лента ще видите опцията /купи трафик/ аз препоръчвам да взете най големият пакет. По този начин, в период от една седмица ще получите около 35 нови реферали. Следващата седмица пак закупете, и така за две - три седмици ще видите как, ще ви се увеличи дохода от кликовете. Повече вложения няма да са нужни, като казвам че пак ще трябва да купувате трафик за да имате по-голяма печалба, но вече ще отделяте от заработеното. И така, докато ви се вдигне ранга на последното стъпало, вдига се на седмицата веднъж, с по-висок ранг имате повече ползи и повече приходи, и ще можете да теглите повече пари по-често. Вече с този висок ранг, започнете да купувате трафик пакети всяка седмица по веднъж, но вече купувайте най малкия пакет, за да има трафик през седмицата и да кликате по-скъпи реклами, пакета тогава ще ви струва около $3 и горницата е чиста печалба. Първоначално работете само с този сайт, не се разпилявайте, и то само с тази опция на сайта. Ще видите, че до един месец, ще започнете да правите все повече и повече пари. Но не забравяйте да кликате, докато не свършат за деня рекламите. Все пак никой няма да ви даде пари, ако не правите нищо. И така, влизате през моя сайт, от ляво от страничната лента което представлява навигацията на сайта избирате раздел РТС - сайтове, ще ви се отвори страницата със сайтовете и най горния е доларсинком за който говоря, влизате през банера регистрирате се и после влизате да работите, долните са пак такива сайтове но без преводач, опциите при тях са аналогови все за едно и също става въпрос, можете да се регистрирате и във всичките едновременно. Цъкате на банера и се регистрирате, може да ви напише сайта, че са ви пратили активационен линк на пощата. влизате си в пощата и цъкате на линка, след като сайта ви напише че профилът ви е активиран, вече влизате с име и парола и можете да работите. Който се регистрира през моя сайт, получава пълна подкрепа и помощ от мен по всяко време. За връзка с мен използвайте Скайп: todorov950 или телефон: 0897960797, адреса на сайта е - http://todorov-rabotanadomno.blogspot.com/
Върнете се в началото Go down
 
Само за онлайн маниаци като мен.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  Интернет работа за доходи от онлайн писане на теми, като самонаето лице
» Ръководство 1597: Интернет работа за доходи от онлайн писане на теми, като самонаето лице.
» Ръководство 77335 /1597: Интернет работа за доходи от онлайн писане на теми, като самонаето лице
» Ръководство 0025 - За осъществяване на сериозни международни запознанства с цел брак зад граница
» Интернет работа по онлайн писане на теми от домашния компютър в къщи, като самонаето лице (Internet rabota s kompyutar ot kasti kato samonaeto lice).

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Надомна работа без посредник. :: Работа надомно с партньори / Nadomno s partnyori :: Надомно с Антон Тодоров-
Идете на:  
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии