Надомна работа без посредник.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Надомна работа без посредник.

Как да започнете надомна работа без посредник? Допълнителни доходи и бизнес от къщи, с помощта на готови ръководства за незабавно стартиране. Самостоятелна работа като самонаето лице - целият доход остава за Вас, без посредник. Възползвайте се още сега!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСъб 01 Мар 2008, 06:17

First topic message reminder :

1) „Преди два месеца получих от вас 3 разработки.
Много съм доволен от подробностите описани в тях.
Бих искал да ми изпратите още две от вашите разработки.”
Николай Н. Плевенско


Последната промяна е направена от надомно на Пет 27 Сеп 2013, 16:49; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:14

72. „Намерих време да се запозная обстойно с материалите.
Ще започна с английски език, за да имам добра езикова подготовка,
а след това ще продължа с практическия Курс по Интернет.“,
Стефан С., Летница.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:14

70. „Аз също се възползвах от едно от Вашите предложения.
Получих необходимите документи и мисля да се залавям с осъществяването му.“
Корнелия Ц., Белоградчик.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:13

69. „В днешно време много хора се нуждаят от това,
което Вашата Агенция Женина предлага.“,
Гергана С., Батак.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:13

68. „Ползвал съм ваши разработки.
Доволен съм.“,
Петко А., Варна.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:13

67. „Аз съм стар ваш клиент и мога да кажа,
че съм доволен от Вашата коректност и точност в отношенията Ви с клиентите.
Вярвам във вашата дейност, която развивате и желанието да радвате хората,
когато им създавате работа.“
Симеон К., Виница, Варна.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:12

66. „Преди известно време получих вашата разработка 155.
След като обмислих нещата, реших, че предложението е добро.“,
Валентина А., Пещера.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:12

65. „Впечатленията от семинара, които оставихте в мен, са прекрасни.
Надявам се на ползотворно сътрудничество,
взаимни успехи и добри взаимоотношения.
Изпращам Ви договора.“
Иванка Х., Варна.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:11

64. „За мен е голямо удоволствие да работя с Вас и
се надявам нашето взаимноизгодно сътрудничество
да продължи и за в бъдеще!“,
Веселин С., Карлово.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:11

63. „Поздравления за работата Ви!
Ако имай финансовата възможност,
бих си поръчала поне 20 от Вашите разработки.
Надявам се скоро да мога да си го позволя.“,
Мариана Ц., В. Търново.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:10

62. „Аз съм ваша отдавнашна клиентка и
много ми харесват всички Ваши разработки,
особено сега, тези най-новите, които сте прибавили.“,
Татяна И., Казанлък.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:10

61. „От една приятелка ми попадна вашия вестник Работа в (от) къщи.
Прочетох го няколко пъти. Хареса ми, много е обнадеждяващ.“
Надежда М., Монтана.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:09

60. „И преди съм поръчвала и съм оставала много доволна от разработките.
Бюлетините, които правите сега са чудесни с тези интересни факти,
предложения и съвети по отделните теми - бизнес, здраве, други.
Обясненията към разработките са пълни и ясни.“
Станка Ш., Шипка.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:09

59. „След като бях в Ст Загора и поръчах, получих материалите светкавично.
Изненадващо! Как толкова бързо го направихте?!“,
Димитър П., Зимница.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:08

58. „Желая да ми изпратите следните разработки ....
Благодаря Ви за хубавата работа, която вършите.“
Георги Я., Бургас.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:08

57. „Благодаря, че създадохте този прекрасен вестник.
Надявам се, че скоро ще получа заявените от мен разработки.“
Цанко Ц., Варна.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:08

56. „Започнах работа по 155 и съм много доволна.
Разработките Ви са просто чудесни и
занапред ще се възползвам от тях.“,
Росена Г., Цалапица.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:07

55. „Получих заявените от мен разработки. № 61 (за стикерите)
е разработена много пълно и точно.“
Недялка А., Търговище.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:07

54. „Предполага и вярвам, че ще ми отговорите лично,
тъй като съм много стар Ваш клиент и партньор.“,
Тодор А., Мездра.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:06

53. „Писала съм до вашата фирма преди доста време.
Получих от Вас брошури.
Съвсем наскоро ми попадна едно картонче
на вашата фирма и видях, че имате много нови предложения.“
Канка В. Асеновград.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:06

52. „Следя от близо работата,
развитието и успехите на вашата Агенция.
Поздравявам Ви и се възхищавам на вашата инициативност,
изобретателност и настойчивост.“
Юлиян Й., Плевен.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:04

50. „Вие ме насърчихте и накарахте да разбера,
че тази работа никак не е трудна.
Сърдечно Ви благодаря за търпението към мен и подкрепата.“,
Христина Й., Суворово.

Препоръчвам Ви, като начало с летящ старт,
да се запознаете и включите като наш сътрудник с договор по
Базова Програма № 0155(15) за надомни доходи с телефон писма и вестници.
Ето Ви директна връзка към нея:
https://nadomno.bulgarianforum.net/forum-f1/topic-t26.htm?highlight=0155
Това е най-добрата Програма за надомни доходи в България в момента и най-бързият начин да навлезете в света на надомните възможности, като още на 4 - 5-тия ден, с нашето съдействие, си осигурите почти ежедневни доходи.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:03

49. Искам да Ви благодаря за Вашите разработки 91 и 196.
Убедих се, че предоставяте систематизирана
и сериозна информация на своите клиенти.“
Невелина П., Сливен.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:03

48. “ Имам болна приятелка.
Моля по Ваша преценка да ми изпратите някое предложение,
с което тя да започне да си изкарва по някой лев към пенсията.
Аз ще го платя.”
Стефка Х., Д. Оряховица
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:02

47. “Заявявам разработки - 21, 22, 113.
Благодаря Ви много от сърце на целия колектив на Агенция “Женина”,
че сте отделили време и за моето писмо,
което Ви изпратих преди време.”
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:02

46. “Очарована съм от новите разработки,
които се предлагат в бюлетина Ви.
В най-скоро време ще заявя за себе си няколко от тях.”
Зоя Г., Радомир
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:01

45. “Благодаря Ви, че давате възможност на хората
да потърсят при Вас така бленувания остров на надеждата
и искрено се надявам, че по-переспективните
и търсещи хора - наистина го намират!”
Гергана Ш., Димитровград
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:01

44. “От сърце Ви желая успех в труда,
който полагате за нас обикновените и изстрадали хора.”
И. И. с. Върбен
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:00

43. “Впечатли ме изобилието от идеи и информация.
Ще се радвам от разширяването на нашата дейност
като Ви изпращам Оферта на моята фирма.”
Васил А., с. Овощник
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 02:00

42. “Благодаря Ви още веднъж и на екипа,
с който работите, че сте се сетили за мен и
имате желанието отново да ме избавите
от отчаянието което ме е обзело.”
Пенка В., Омуртаг
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:59

41. “Моля Ви да ми помогнете.
Искам да стана член на Вашата агенция,
а чрез нея да се опитам да намеря другар в живота.
Ще изпълнявам стриктно всички изисквания на фирмата Ви.”
М. Д., София
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:59

40. “Благодаря Ви г-н Ламбов и на екипа на ТРАКИ “Женина”
за изпратения бюлетин, като с удоволствие и интерес ще очаквам
и следващите такива!
Никола Н., Дупница
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:58

39. “Благодаря Ви за предложенията,
толкова много и толкова разнообразни.
Диверсификацията Ви в номенклатурно отношение е голяма.”
Петя П., Лясковец
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:58

38. “ Преди да си поръчам някоя от разработките,
което да уточня, че със сигурност ще направя,
реших първо да се допитам до Вас,
тъй като сте най-компетентната страна и
Ви имам пълно доверие.
Зная, че сте искрен, коректен и добронамерен.
Сигурна съм, че не бихте подвели никого за нищо!”
Теодора П., Сливен
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:57

37. “Малко са хората като Вас, които помагат на другите,
изпаднали във финансова криза.”
Соня И.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:56

36. “Радващо е, че все още поддържате дейността си и
имате богат асортимент на разработки.
Предложенията Ви са чудни, примамливи и дори вълшебни.”
Варадинка Ж., Перник
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:56

35. Гласувам доверие на Вас и фирмата Ви.
Нина А.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:55

34. “Получих заявените от мен разработки преди две седмици.
Благодаря за експедетивната Ви работа. № 61 и № 80
са много добри, всичко ми е ясно.
Взех пари назаем за да изпратя таксата.”
Веселина И. Трявна.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:55

33. “Благодаря Ви, че ми изпращате редовно от Вашите бюлетини.
Досега не можех да се възползвам от предложенията в тях поради ангажираност.
Сега желая да се запозная с някои от прекрасните разработки, които предлагате.”
Таня С., Ст. Загора
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:54

32. “Идеите Ви, както винаги са оригинални и привлекателни.
Изпращам адреси на мои познати,
които вероятно ще се възползват от Вашите предложения.”
Н. Ч., Вълчедръм
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:54

31. “Преди 2-3, а може и повече години,
закупих от Вас една разработка,
която ми предложи добра переспектива.”
Делян Д., Ст. Загора
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:53

30. “Много съм Ви благодарна,
че сте се сетили и за мене,
и ми предлагате толкова много неща за да ми помогнете.”
без подпис
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:53

29. “Благодаря Ви, че Ви има.
Благодаря и затова, че в това толкова трудно за
изстрадалия българин време Вие предлагате помощта си.
Ще се радвам да можем да продължим
сътрудничеството си и занапред.”
Мария Т., Монтана
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:52

28. “Бих желала да стана част от Вашия екип и поради
тази причина ще изпратя заявка за разра-ботка № 155.
Благодаря Ви за това, че непрекъснато ми изпращате
информация за всичко ново, което предлагате.”
Вилианна Л.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:51

27. “Получих исканите от мен разработки по-рано от
обявените от Вас 10 дни,
за което Ви благодаря много.”
Лиляна Б., София
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:51

26. “Тъй като съм използвала вече Вашите услуги и
съм доволна от коректността, с която работите,
реших отново да се възползвам от тях.”
Анелия Ц., Плевен
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:50

25. “Вашите разработки са толкова много и
толкова разнообразни, че се загубих в тях.”
М. А., Х. Димитрово.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:50

24. “ Мога да Ви уверя, че с допълнителните разработки,
които ми изпратихте “уцелихте в десятката”.
Разработки № 105 и № 136 определено ми харесват.
Благодаря Ви, че ми ги изпратихте.”
Нели К., Севлиево
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:49

23. “Благодаря Ви за хубавите предложения.
Не се съмнявам в тяхната реализация и полза.
Вече притежавам някои от разработките и съм доволна.
Сега се възползвам отново, тъй като и бонусите са приемливи.”
Анжела Н., Велико-търновско.
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:49

22. “Оценям и уважавам дей-ността, с която се занимавате!
Запознат съм с няколко от Вашите разработки №№ 6, 9, 13, 21, 22, 32.
Определено добри са!
Цените също са съвсем нормални и привлекателни.”
Юрий Ч., Чепеларе
Върнете се в началото Go down
надомно
Admin
надомно



 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 EmptyСря 08 Апр 2009, 01:48

21. “Останах приятно изненадан и поласкан от бързият Ви отговор.
Свалям ви шапка и дълбоко се покланям пред Вас.”
Коста П., Габрово
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:    - Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора: - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Надомна работа - отзиви и мнения от клиенти на ТРАКИ "Женина" ООД - Стара Загора:
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Коя е ТРАКИ Женина ООД - Стара Загора и защо искаме да Ви помогнем?
» ТРАКИ "Женина" ООД - Референт листа или Кои са големите ни проекти и клиенти?
» Работа Стара Загора
» Интернет работа по онлайн писане на теми от домашния компютър в къщи, като самонаето лице (Internet rabota s kompyutar ot kasti kato samonaeto lice).
» Хляб “Зърнен Тонус” ® или хляб "Тонус" на фирма "Хляб и хлебни изделия" ООД Казанлък

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Надомна работа без посредник. :: ЗА НАС - правила, отзиви, въпроси, заблуди... :: Защо Надомно ООД и ТРАКИ Женина ООД са добри решения за Вашите надомни доходи?-
Идете на:  
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии